UAB Addeco

MAIŠYKLĖS

 Minimalios energetinės sąnaudos

Maišymas paprastai trunka ilgą laiką, o kai kuriais atvejais net nuolat, t.y. 24 valandas per parą, ištisus metus, o tai dažnai vyksta agresyviuose skysčiuose.

Štai kodėl mes skiriame tiek daug dėmesio orientuoto kasdien veikti produkto optimizavimui ir kūrimui, ieškant geriausio santykio tarp atlikto darbo ir energetinių sąnaudų.

Optimizuota padėtis talpose, variklio galia, pavaros, sraigto menčių dizainas ir ilgametė patirtis, leidžia mums sumažinti energijos suvartojimą, dėvėjimasį ir triukšmo lygį, kas turi teigiamą poveikį įrangos operacinėms sąnaudoms ir aplinkai.

 Eilė modelių ir skirtingų dydžių

Mūsų maišytuvai skirstomi į šešis pagrindinius tipus:

Visi maišytuvai gali būti skirtingomis sparnuotėmis ir kombinuoti su įvairios galios varikliais ir įvairiais sukimosi greičiais. Tuo pačiu, gaminama iš skirtingų medžiagų ir paviršiai dengiami priklausomai nuo terpės, kurioje teks maišyklei dirbti.

POPR_small

 Patikimas maišymas

Landia maišykles gamina nuo 1970-ų metų. Nuo tada, pastatyta tūkstančiai maišyklių visame pasaulyje, pavyzdžiui nuotekų valymo įrenginiuose ir biodujų jėgainėse, žemės ūkio sektoriuje, įvairioms pramoninėms reikmėms ir pan.

Mūsų klientai vertina ypatingai patikima įrangos patikimumą. Patikimumas labai svarbu, nes maišytuvai naudojami kontroliuoti sudėtingus biologinius procesus ir tai dažnai vyksta nedraugiškoje, agresyvioje aplinkoje.

Landia maišyklės naudojamos skysčių maišymui, siekiant išvengti nuosėdų susidarymo dugne ir plaukiojančių sluoksnių prevencijai.

Daug maišyklių, parduotu prieš 30 metų, vis dar veikia mūsų klientų įrenginiuose.

76

Kompetentingas projektų valdymas

Per glaudų dialogą su klientu, pageidautina nuo projektavimo etapo pradžios, užtikriname, kad mes visada pasiūlysime sprendimus, kurie  tiksliausia atitiks Jūsų poreikius.

Mes priskirsime vieną iš mūsų projektų vadovų, visiems didelės apimties projektams.

Atlikus projektą, projekto vadovas perduos visą medžiagą ir apmokys darbuotojus tolimesniam kasdieniniam įrangos aptarnavimui ir priežiūrai.

Projectafd_small