UAB Addeco

GasMix

GasMix - anaerobinių fermentatorių maišymas

Landia GasMix sistemą sukūrė specialiai biodujų jėgainėms, kur unikali (sistema patentuojama) GasMix sistema užtikrina stabilų ir aukštą maišymo efektyvumą anaerobinio fermentavimo talpose - be didelių išlaidų priežiūrai mechaninėms sraigtinėms   maišyklėms, kurios būdingos tradicinėms fermentatorių maišymo sistemoms.

GasMix metodas pagreitina fermentacijos procesą todėl, kad metanas pasigamina greičiau ir didesnėmis propocijomis biodujose, nei tradicinėse biojėgainėse su mechaniniu maišymu talpų viduje.

GasMix_small

Print

GasMix – funkcijų aprašymas

Kai siurblys pradeda veikti, jis traukia tirštą skystį iš rezervuaro dugno peiliais smulkindamas visą pratekantį srautą.

  1. Pirmoje proceso dalyje, skystis aukštu slėgiu pumpuojamas į viršutinėje talpos dalyje esantį inžektorių, kur sumaišoma su dujomis paimtomis iš fermentatoriaus viršaus dujinės terpės ir inžektuojama į fermentatorių.
  2. Antroje maišymo proceso dalyje, skystis aukštų slėgiu paduodamas į talpos apačioje esantį inžektorių ir inžektuojamas į talpą kur sukelia aktyvų judėjimą, taip išmaišant talpos turinį.

Kuriama, remiantis ilgamete Landia patirtimi

Nuo 2007 metų pavasario įrenginėjame GasMix įrengimus vis didesniame biojėgainių skaičiuje Europoje ir Šiaurės Amerikoje, Kinijoje. Mes taip pat dalyvaujame mokslinių tyrimų projektuose, siekiant nustatyti metodus, kuriais mes galime padėti mūsų klientams padidinti biodujų gamybą esamuose ir naujuose įrenginiuose.

schema

Parsisiųsti lankstinukus (pdf)

  Danų k. Anglų k.
Olandų k. Vokiečių k.
Prancūzų k.
Anglų k.
gasmix_uk